Програма "Психологічна підтримка"

Метою програми психологічної  підтримки є формування  способів  ефективної взаємодії клієнтів ( вміння домовлятися, йти на поступки, робити власний внесок у спільну справу,оцінювати позитивні якості) та заохочувати  позитивні форми активності ( творчості,пізнавальної сфери). Сприяти саморозкриттю,навикам спільної діяльності, емпатії.
Головним завданням програми є забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого ─ педагогічного вивчення. Здійснення  корекційної  роботи враховуючи три площини - когнітивну,емоційну і поведінкову.

Заняття із елементами тренінгу  « Дозволь собі бути щасливим».

  Він складається з ряду занять, що розвивають вміння спілкуватися,конструктивно виявляти свої думки і почуття,підтримувати гарні стосунки в колективі,залагоджувати конфлікти та допомагати іншим. Це  сприятиме формуванню  у клієнтів  Центру" Еверест" почуття власної гідності, позитивного ставлення до життя і усвідомлення доцільності свого існування.
Успішність спілкування залежить  від ступеня відвертості та довіри. Для підвищення  рівня   самосприймання , ми  маємо  бути відвертими, для того щоб люди могли сприймати нас.
  Як наслідок , у  клієнтів центру завдяки  цьому  заняттю  налагодилися ще кращі взаємини  відвертості в колективі, щирість і формування  умінь  об'єктивно ставитись до самого себе . 

Немає коментарів:

Дописати коментар