Здоровим бути здорово!


   Щоб благополучно уникнути всі небезпеки, які нам пропонує середовищне оточення, необхідно чітко зробити свій вибір, а саме вести здоровий спосіб життя, щоб не занапастити його шкідливими звичками. Зараз, у нашому соціумі, здоровим бути модно і престижно, відчувати себе впевненим у своїх силах і вільним у своєму виборі, уміти знайти вихід із труднощів і перепон повсякденного життя.
   Протягом місяця в Центрі «Еверест» проводилися цікаві тематичні заняття, бесіди,вікторини,рольові ігри,тести, де «еверестівці» отримували знання про вплив шкідливих звичок на організм людини. Працівники Центру доклали чимало зусиль, щоб вихованці уміли дбати про безпеку не лише життя, а й своєї поведінки. Підсумком місячника було проведення родинної акції  «Здоровим  бути здорово!» , яка відбулася в тісній співпраці з районним центром  Інваспорт та батьками, що допомагали своїм дітям проходити усі станції «маршруту здоров’я». Учасники акції були дуже активними, вірно відповідали на поставлені запитання, жваво обговорювали різні ситуації, висловлювали свої думки  з приводу почутого та ділилися враженнями від побаченого.
    На першій станції «СТОП – ВІЛ», за яку була відповідальна психолог Наталія Сальчук, з учасниками  було проведено цікаву вікторину «Я та ВІЛ – інфекція». Друга станція «СТОП – тютюн». Її готувала соціальний педагог  Неля Смотрицька, та задавала ряд цікавих тестових запитань про вплив нікотину на організм людини. За третю станцію «СТОП – алкоголь» відповідали медсестра Галина Авдєєва та Лариса Кривцова, які провели рольові ігри на тему «Допомога людині в стані алкогольного сп’яніння». А четверту станцію «СТОП – наркотик», яка взаємопов’язана із усіма попередніми станціями, підготувала вчитель-реабілітолог Наталя Микитюк, та провела бесіду «Наркотик – хвороба  20 століття».
     На кожній станції учасникам родинної акції задавалися запитання,  та за правильні відповіді видавалися жетони. За ходом акції стежило компетентне журі, до якого входили:  директор Ц ентру Марущак Т.Л., керівник волонтерського загону «Дзвіночок»  Кузнєцова Л.В.,   директор районного центру Інваспорт Абраменко С.В., уважно слухали правильність відповідей , підрахували кількість  жетонів та нагородили «еверестівців» цінними подарунками.
    Наш захід дуже сподобався вихованцям та їх батькам. Ті в свою чергу висловили щиру вдячність, що в Центрі «Еверест» пропагується здоровий спосіб  життя і звертається велика увага на проблеми, що дуже актуальні на сьогоднішній день.
   Звертаємося до дітей та молоді з особливими потребами та їх родин: «Завітайте до Центру «Еверест» і переконайтеся що ми є дружньою родиною і чекаємо Вас щоб зрозуміти, допомогти, підтримати !»

                                                             

Немає коментарів:

Дописати коментар