Руками створена краса

      Кожен із вихованців центру «Еверест» – це творча особистість, до того ж пристрасті у кожного свої. Їхні роботи зачаровують красою та чарівністю, адже вони допомагають їм самовиразитися, а участь у численних виставках підвищує самооцінку і бажання творити далі.Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод лікування за допомогою художньої творчості  або арт-терапії.
Не маючи протипоказань, арт-терапія може бути використана не лише у психотерапії, а й у педагогіці та соціальній роботі, допомагаючи дізнатись більше як про самих себе, так і про оточуючих.
У Центрі «Еверест» після бурхливого літа,сонця,емоцій настає час для творчості, для реалізації і втілення в життя наповненої скарбнички душі – це осіннє натхнення. Протягом  красного літечка «еверестівці» доповнили свою  творчу виставку.  Вихованці  через  свої  шедеври  залюбки демонструють своє бачення світу, свої емоції та вміння.

Немає коментарів:

Дописати коментар