Програма " Ляльковий Театр"На заняттях лялькового театру «Дивосвіт» у атмосфері творчості розвиваються креативні та артистичні здібності дітей та молоді з особливими потребами, навики відкритого спілкування, долається страх виступу перед глядачами.  Великим результатом є те, що наші вихованці можуть реалізовувати свій творчий потенціал, набувають лідерських якостей ,адже лялька  не проста, вона виготовлена власноруч і стає персонажем  казки, який оживає. Це невеличке диво, під час якого актор перевтілюється в свого героя та відчуває його переживання. За допомогою повчальних сюжетів клієнти дізнаються про такі поняття, як добро і зло, справедливість, хороший і поганий, винагорода за добрі вчинки та інше. Театр надає багато радості дитині, приваблює своєю яскравістю, барвистістю, динамікою, впливає на глядачів.
    Постановка  казки "Колосок".
Будучи глядачами попередніх лялькових вистав, волонтери загону "Еверест" учні ЗОШ №4, виявили бажання прийняти активну участь у постановці казки. В ролі акторів школярі були вперше, що дуже їм сподобалося.
    Постановка казки на сучасний лад "Готель Рукавичка" в якій приймали активну участь не лише вихованці Центру,а й соціальні працівники.
  
До Дня Вчителя клієнти Центру "Еверест" підготували казку "Зайчикова знахідка" та подарували її  волонтерам Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського .
 Від перегляду вистави студенти були у захваті!

Немає коментарів:

Дописати коментар